Warsztaty z FotoMigawką

Z myślą o tych, którzy chcieliby fotografować ją bardziej kreatywnie, stworzyliśmy cykl indywidualnych warsztatów fotograficznych.

Chcesz robić zdjęcia, które zachwycą Twoich bliskich i zdobędą polubienia na Facobook?

Poznaj sztukę profesjonalnego fotografowania.

Moje Warsztaty to indywidualne konsultacje z profesjonalnym fotografem podczas których omówimy sprzęt, poznasz różne techniki fotografowania i poznasz tajniki robienia profesjonalnych zdjęć.

Te małe arcydzieła stworzone w czasie naszych warsztatów staną się cenną pamiątką i rozwiną w Tobie nową, wspaniałą pasję. Fotografię.

Najpiękniejsze momenty, chwile pełne wzruszeń, radości, barw i nastrojów, uwiecznione na fotografii. Bezcenne pamiątki, ułamki sekund, migawki nastroju…

Warsztaty prowadzone są w plenerze. Zapewniam maksimum praktyki. Tematy szkolenia omawiane są w trakcie wykonywania zdjęć.

Kurs przeznaczony dla osób rozpoczynających swoją przygodę z fotografią lub osób szukających rozwoju.

 

Zaobacz Program

 

 

Fotografia aktu. Światło i cień.

Akt to artystyczne pokazanie piękna ludzkiego ciała. To zawsze fascynowało artystów. Niestety, niejednokrotnie nasze próby zmierzenia się z fotografią aktu pokazują, jak trudna jest to sztuka. Szybko okazuje się, że nagość nie wystarcza do powstania dobrego zdjęcia. Zamiast piękna i artyzmu otrzymujemy zdjęcia nudne, nieciekawe bądź wręcz niesmaczne zamieniając subtelną sztukę aktu w zwyczajne zdjęcia nagości. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy dla państwa warsztaty aktu.

 

Zaobacz Program

 

 

Warsztaty fotografii

Podstawy fotografii omówione w sposób praktyczny. Sprawdź.

Warsztaty aktu

Światło i cień. Jak stworzyć doskonałe zdjęcie aktu? Sprawdź.

Warsztaty prawne

Aspekty prawne w fotografii. Zawiłości i oczywistości. Sprawdź.